Шахтар приголомшив Манчестер Сіті, зробивши заявку на вихід із групи Ліги чемпіонів: до мети залишився один крок

Гірники змогли здивувати
Читать на русском
Манчестер Сити - Шахтер

У вівторок, 26 листопада, донецький Шахтар у п'ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2019/2020 зіграв на виїзді з Манчестер Сіті

Після домашнього розгрому 0:3 від чемпіонів Англії в першому турі Гірники в другому поєдинку змогли нав'язати боротьбу іменитому супернику, вирвавши нічию з рахунком 1:1, повідомляє Politeka.net.

Цей результат дозволив Манчестер Сіті, який очолював квартет, достроково оформити вихід у плей-офф Ліги чемпіонів, а Шахтарю одноосібно закріпитися на другій сходинці та підтвердити претензії на продовження виступу в турнірі. Вирішальною стане зустріч з Аталантою в останньому турі.

У першому таймі Шахтар, хоч і віддав ініціативу Манчестер Сіті, виглядав з суперником на рівних. Незважаючи на впевнений контроль м'яча англійською командою, до особливої ​​гостроти біля воріт гостей не доходило, а Гірники в свою чергу надійно відіграли в обороні і, діючи переважно на контратаках, зуміли створити кілька небезпечних моментів. Найбільш реальний шанс відзначитися на 15-й хвилині мав Тете після грубої помилки Едерсона, який вибіг із воріт. Голкіпер Містян, намагаючись перехопити м'яч, махнув ногою повз нього, і гравець Шахтаря вискочив на порожні ворота, але в останній момент його удар з гострого кута відбив захисник.