Шахтар не впорався з Динамо в Лізі чемпіонів: прямий конкурент виявився не по зубах

Читать на русском
Шахтер — Динамо Загреб

У вівторок, 22 жовтня, донецький Шахтар провів свій третій матч на груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2019/2020

Після поразки 0:3 в стартовому матчі від очевидного фаворита групи Манчестер Сіті та виїзної перемоги 2:1 над Аталантою команда Луїша Каштру приймала на своєму полі загребське Динамо, повідомляє Politeka.net.

У першому з двох поспіль матчів з хорватським клубом Гірники не змогли впоратися з прямим конкурентом в боротьбі за друге місце в квартеті та, програючи по ходу зустрічі, змогли вирвати лише нічию 2:2.

Розпочалося все для Шахтаря досить оптимістично: господарі виглядали активніше за суперника і після чверті години гри змогли відкрити рахунок. На 16-й хвилині Марлос обіграв захисника, віддав у штрафний, куди увірвався Коноплянка, який, прийнявши м’яч, точно пробив під дальню штангу.

Кароль спустила халатик і засвітила все, що можна, інтимні фото: «Ну нічого собі!»

Однак хорватській команді вдалося перехопити ініціативу і через дев’ять хвилин вирівняти становище. Оршіч виконав простріл у воротарський, де абсолютно вільний Ольмо, зігравши на випередження, поцілив у ближній кут воріт.

Динамо потужно розпочало другий тайм і в дебюті під час однієї атаки мало дві вбивчі можливості вийти вперед, але спочатку господарів врятувала стійка, а потім П’ятов витягнув м’яч із-під поперечини. Проте незабаром голкіпер Шахтар на рівному місці привіз пенальті у свої ворота. Під час подачі кутового український воротар для чогось схопив за шию Гаврановіча і завалив його в штрафному. Удар з одинадцятиметрової позначки чітко виконав Оршіч.

Усе ж Шахтарю вдалося уникнути поразки за 15 хвилин до кінця основного часу завдяки Додо, який вийшов на заміну. Бразилець отримав відмінну розрізну передачу в штрафний, утік від захисника, обіграв голкіпера і відправив м’яч у ворота, чим вирвав для своєї команди хоча б нічийний результат.

Ліга чемпіонів. 3-й тур. Група С

Шахтар – Динамо Загреб 2:2

Голи: Коноплянка 16, Додо 75 – Ольмо 25, Оршіч 60 (пен.)

Шахтар: П’ятов, Болбат (Додо 66), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік, Марлос (Коваленко 84), Тайсон, Коноплянка (Соломон 66), Мораес.

Динамо З: Ліваковіч, Теофіле-Катерін, Ділавер, Періч, Стояновіч, Моро, Адемі (Гояк 68), Леовац, Ольмо, Оршіч (Іванушец 90), Гаврановіч (Петковіч 62).

Попередження: Патрік, П’ятов, Болбат – Стояновіч, Періч, Ділавер, Адемі.

Свій наступний матч у груповому раунді Ліги чемпіонів Шахтар проведе на виїзді із загребським Динамо 6 листопада.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.

Яким має бути тиск у шинах вашого автомобіля: важливі поради

Як відполірувати фари автомобіля в домашніх умовах: ви здивуєтеся прозорості світла